Tiem, kas tiecas projām no pilsētas trokšņiem un steigas, zemnieku saimniecība Ķempēni piedāvā:

·  Banketu telpas ar kamīnu
· Telpas semināriem, konferencēm un lietišķām sarunām
· Kāzas lauku vidē
· Lauku pirti
· Naktsmītnes
· Garšīgas maltītes pēc klientu vēlmēm, gatavotas no ekoloģiski tīras, saimniecībā izaudzētas produkcijas
· Labiekārtotu piknika vietu ar dārza kamīnu
· Iespēju pašrocīgi cept īstu aitas gaļas šašliku
· Sporta spēļu organizēšanu, aktīvās atpūtas pasākumus, tradicionālo sporta spēļu laukumus (volejbols, basketbols, futbols)
· Labiekārtotus dīķus ar peldvietu un makšķerēšanas iespējām
· Iespēju vērot dabu no skatu torņa vai, izstaigājot meža zvēru takas
· Ogošanu un sēņošanu
· Medību organizēšanu
· Apskatīt ekoloģisku zemnieku saimniecību
· Aitkopības izstrādājumus no vilnas un ādas

Tradicionālas latviešu kāzas, Ziemassvētki vai Jāņi, jubilejas svinības, draugu vai biznesa partneru neformāla tikšanās, seminārs vai darba kolektīva kopīga atpūta – ikviens pasākums izdosies pie mums – Ķempēnos. Vairāk kā gadsimtu senā lauku mājā labi jutīsies visi viesi, bet vasarās lauku sētā satilps visi uzņēmuma sporta spēļu dalībnieki. Lai Jūsu pasākumā ikviens justos labi, mēs būsim priecīgi izpildīt jebkuru vēlmi. Ja Jums patīk lauku miers, nepiesārņota vide un senatnīgums, Ķempēni ir īstā tikšanās vieta.
Mūsu viesu ērtībām gan vasarā, gan ziemā piedāvājam senajā muižas kalpu mājā ierīkotās nakstmītnes. Pieejami dažādi numuriņi. Tie veidoti senā latviskā noskaņā. Ja esat jautrs draugu pulciņš – varēsit iekārtoties 10-vietīgā jumta istabiņā. Īpašs numuriņš paredzēts jaunlaulātajiem. Ceļotāju grupas pēc nogurdinoša brauciena varēs atpūsties 2-vietīgos numuriņos. Pašiem mazākajiem viesiem – bērnu gultiņas. Bet sporta spēļu dalībniekiem vasarā tiek piedāvātas arī telšu vietas.
Kā pērās senie latvieši? To jūs uzzināsit un izbaudīsit pie mums, lauku mājā “Ķempēni”. Pirts būvēta, ievērojot labākās tradīcijas. Saimnieki piedāvā aromātiskas, ārstnieciskas, pašu sietas pirtsslotas. Pēc pēršanās varēsit veldzēties ūdenskubulā vai pie alus kausa pirts terasē.
Saimnieces pagatavos garšīgas maltītes no ekoloģiski tīriem, saimniecībā izaudzētiem produktiem. Īpašs cienasts Ķempēnu viesiem – saimnieka gatavots aitas gaļas šašliks un saimniecības zivju dīķos audzētas foreles. Skaistā laikā lauku gardumus varēsit nobaudīt piknika vietā ar dārza kamīnu.
Ķempēnos daba ir visapkārt – meži un pļavas, putni un savvaļas dzīvnieki. Mēs piedāvājam to iepazīt tuvāk. Pacietīgajiem – vērot no skatu torņa, aktīvajiem – gan vasarā, gan ziemā kopā ar saimnieku doties pa meža takām. Nesteidzīgajiem – pavadīt laiku pie dīķiem makšķerējot vai peldoties. Kārumniekiem – lasīt ogas un sēnes apkārtnes mežos.